מצלמת פולארויד לתמונות מיידיות – ב-262 שקלים בלבד!

0

למרות החידושים הטכנולוגיים שמופיעים יותר ויותר מהר בשנים האחרונות, יש מוצרי עבר שאנחנו עדיין אוהבים להיזכר בהם. כמה כיף היה לצלם תמונה ותוך כמה שניות להחזיק אותה ביד. מצלמת פולארויד שמצלמת תמונות מיידיות היא אחד הדברים האלה שאין סיבה להיפרד מהם בגלל שיש לנו מצלמות דיגטליות.

מצלמה מסדרת אינסטקס המעולה של פוג'יפילם, להשיג באתר זה ב-262 שקלים בלבד!

מצלמת פולארויד של אינסטקס לתמונות ברגע

כמו פטיפונים לתקליטי ויניל, גם מצלמות אינסטנט – שמוציאות תמונות כיפיות ברגע – נשארו בשטח למרות המהפכה הדיגיטלית. היופי של צילום תמונה ברגע אחד והיכולת להחזיק אותה בבא אחריו היא דבר שמצלמות משוכללות לא יוכלו להחליף.

מצלמות "פולארויד" נקראות ככה משום שחברת פולארויד הייתה הראשונה לגרוף הצלחה מסחרית איתם, והיא גם זו שהמראה שלה הפך מזוהה עם תמונות האינסטנט יותר מכל.

כיום, חברות רבות שומרות על להבת התמונות לפיתוח מיידי, אך המצליחה והנגישה ביותר כיום היא היצרנית היפנית פוג'י. המצלמות האיותיות של חברת פוג'י מעולם לא ירדו באיכותם והחברה ממשיכה להיות אחד המותגים המובילים בעולם לצילום, הן מכאני והן דיגיטלי.

היתרונות של פיתוח תמונות מיידי

אולי שאלת את עצמך – מלבד האפשרות לקבל את התמונה ביד ברגע שמצלמים אותה – אילו עוד יתרונות יש למצלמה עם פיתוח מיידי? האם חשבת על:

  • כיף במסיבות וביציאות עם חברים – אין ותר כיף מלקחת ולתת מזכרת מבילוי כיפי עם חברים. המצלמה הזו הופכת למרכז של כל מסיבה ותמיד יש מי ששמח לקבל מזכרת
  • נראית מצוין ופשוט כיף לצלם בה – פוג'י החליטו להחיות את ימי התהילה של מצלמות הפיתוח המיידי עם עיצוב שובב ומשחקי, כמעט כמו צעצוע. הכיף של לצלם במצלמה כזאת הוא משהו שאי אפשר לקבל במצלמות רגילות והצבעים שהמצלמות האלו מגיעות בהם הם חגיגה צבעונית.
  • זו דרך מצוינת לפתוח בשיחה – אין מה להגיד, בעולם של היום לכולם יש מצלמה בטלפון ולראות מישהו מצלם באמעות הנייד זה לא משהו יוצא דופן. במצלמות האינסטקס לעומת זאת, זה סיפור אחר לגמרי. דרך קלה לפגוש אנשים חדשים וליצור קרבה במהירות, ואז להשאיר את מספר הטלפון על גב התמונה.

הפרטים הטכניים

המצלמה מגיעה עם מקום למחסנית של תמונות. מחסניות אלו זולות יותר בהזמנה מחו"ל מאשר בארץ ומגיעות לרוב בחבילות של 10 ושל 20 יחידות.

המצלמות עצמן מגיעות במבחר גדול של צבעים קרמיים אחידים. טובות במיוחד לצילומים באיזורים מוארים ולכן הן מושלמות לצילום חתונות לאירועים משמחים.

עם המצלמה מקבלים חפיסה של 10 תמונות לצילום במתנה

למוצרים נוספים לחובבי צילום:

מצלמת דרך HD משולבת מראה לרכב

מסגרת תמונה דיגיטלית במחיר מבצע

שתף.

אודות כותב

השאר תגובה